TR
OCAK 2014

HİSARCIK MYO ÖĞRENCİLERİNDEN DAP YAPI'YA TEKNİK GEZİ

POSTA / 09.01.2014

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Hisarcık Meslek Yüksekokulu Emlak Bölümü öğrencileri İstanbul'da DAP Yapı'ya teknik gezi yaptılar.

DAP Yapı'ya yapılan teknik geziye Hisarcık Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Ömer Altaş ve Emlak Bölümü öğrencileri katıldı. Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Ömer Altaş öğrencilerin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla her fırsatta teknik geziler düzenlediklerini ifade etti.

İstanbul Maltepe’de bulunan DAP Yapı yapılan teknik gezide öğrencileri Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Kemal Gökbulut çok sıcak karşıladı. Burada öğrencilere satış ve insan kaynaklan müdürleri tarafından DAP Yapı’nın inşaatları, yaşam kalitesini artıncı çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verildi.

Daha sonra öğrencilere 20. katta bulunan golf kafeteryasında ikramda bulunuldu. Bu arada Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Ömer Altaş tarafından DAP Yapı Yönetim Kurulu üyesi Uğur Kemal Gökbulut'a günün anısına plaket verildi. Öğrencilerin DAP Yapı’nın Kâğıthane'de bulunan ofisleri ziyaretin de ise Satış Müdürü Nilay Kaya ile inşaatlar hakkında da bilgi alışverişinde bulunuldu. Ziyaret sonunda öğrenciler DAP Yapı yetkililerine yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ettiler.

  • BASINDA BİZ
  • 09.01.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı