TR
ŞUBAT 2013

DAP Z OFİS'İN SATIŞI ÜÇ HAFTADA TAMAMLANDI

POSTA / 12.02.2013

Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksında konumlanan Z Ofis, teknolojisi ve sıra dışı mimariyle bölgedeki ofis projeleri arasında öne çıktı. Değişik mimarileriyle, alıcı ve yatırımcıların gözdesi olan projenin sunduğu yenilikler, avantajlarla birleşerek yatırımcıyı eksenine aldı. Avukatlar, muhasebeciler, danışmanlar ve diğer serbest meslek gruplarından girişimciler, "akıllı yatırım" sloganıyla tanıtılan projeye yoğun ilgi gösterdi.

Yüzde 60'ı, DAP Yapı'nın kemikleşmiş yatırımcıları tarafından satın alınan Z Ofis'in ticari üniteleri seçkin firmaların yanı sıra prestijli bir başlangıç yapmak isteyenler tarafından da tercih edildi, iş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları bünyesinde toplayan DAP Z 0fis projesinde ofis stoklarının yanı sıra dükkan ve mağazalar da tükendi. Projenin 61 ünitelik butik çarşısı yerli ve yabancı, önemli gurme restoranlar ile tanınmış perakende markalar tarafından satın alındı.

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "DAP Yapı projelerinde yaşamayı seçenler, kusursuz çalışma ortamı sunan ofis projemize de kayıtsız kalmadı. Lansman sürecinde müthiş bir yoğunluk yaşadık. Yurt içinde, Ankara, Bursa, Trabzon, Gaziantep, Adana, Kayseri gibi illerden, yurt dışından da Almanya, Amerika, Suudi Arabistan, İsviçre ve Mısır gibi ülkelerden alıcı ve yatırımcı müşterilerimiz geldi. Bunlar ağırlıklı olarak o ülkelerde yaşayan Türk vatandaşları olmakla birlikte aralarında yabancılar da vardı. Kısa sürede sadece ofis katlarını değil girişteki dükkan ve mağazaları da alıcısıyla buluşturduk. Projemizin yoğun talep aldığını ve üç hafta gibi rekor bir sürede satışının tamamlandığını görmekten mutluyuz. Bir süredir projelerimizi eski fabrika alanlarından geliştirdiğimiz araziler üzerine inşa ediyoruz. Bir anlamda, dönüşüm projeleri gerçekleşti riyor, üzerlerine üstün özellikler taşıyan binalar koyuyoruz. DAP Z Ofis projemizi de yine bir fabrika arazisinde, Çağlayan'daki eski Polisan Boya fabrikasının arazisinde geliştirdik. Hayatımızın büyük bir bölümü iş yerlerimizde geçiyor. Felsefeniz çalışmak, üretmek ve kazanmak üstüne kuruluysa iş yeriniz zamanla bir mabede dönüşüyor. Çalıştığınız mekanda mutluysanız veriminiz artıyor, iş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan DAP Z Ofis'i prestijle konforun birleştiği A plus bir ofis olarak tasarladık. Eserimizi iş dünyasına armağan ediyoruz" dedi.

"Harfli Mimari " Dünyada ve Ülkemizde İlk Defa Kullanılıyor

DAP Z Ofis, kentsel dönüşüm bölgesi İstanbul Kağıthane'de, Şişli-Mecidiyeköy-Çağlayan aksında konumlanıyor. 14 bin metrekare arsa üzerinde, 50 bin metrekarelik kapalı inşaat alanında, 365 adet bağımsız bölümden oluşan projenin, sözleşmede 30 ay olarak öngörülen inşaat süreci 18 ayda tamamlanacak. Proje, 185 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilecek.

Projede, 55-87 metrekarelik 304 adet ofis alanı ve 49-281 metrekarelik 61 adet dükkan mağaza yer alıyor. İş ve yaşamla ilgili bütün ihtiyaçları bina içinde karşılayacak şekilde projelendirilen DAP Z Ofis'te kuaför, market alışverişi, eczane ve banka gibi ihtiyaçlar binadan çıkmadan halledebiliyor. Gelen telefonlar firmanızın adıyla açılıyor. Notlarınız ve postanız alınıyor, günlük randevu akışınız düzenleniyor, ziyaretçileriniz karşılanıyor, çay-kahve ikramınız yapılıyor, ofisiniz temizleniyor, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanıyor. Yabancı dillere hakim lobi / asistan ekibi, yabancı uyruklu müşterilerinize de hizmet sunuyor.

  • BASINDA BİZ
  • 12.02.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı