TR
MART 2013

ARAP YATIRIMCIYLA ŞİRKET KURUYOR

POSTA / 29.03.2013

Yatırım yapılabilir ülke notunun artması, yabancı yatırımcıların ilgisini Türkiye'ye çekti. DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Önceden biz yabancılara gidip birlikte iş yapalım diyorduk. Şimdi neredeyse 10 günde bir körfez ülkeleri başta olmak üzere yabancılar bizim kapımızı çalıyor ve birlikte proje geliştirmemizi öneriyor. El sıkıştığımız bir Arap yatırımcı var. Bu yatırımcıyla yakın zamanda ortak bir şirket kurup yeni projeler yapacağız" dedi.

Vazo Kule Görücüye Çıktı

Hitit kültürünü yansıtan İnandık Vazosu'ndan ilham alarak projelendirilen Vazo Kule'nin lansman toplantısında konuşan Ziya Yılmaz, bu yıl içinde 3 yeni projenin daha hazırlıklarını yaptıklarını söyledi. 3 ayrı kule olarak yükselen Vazo Kule 400 bağımsız üniteden meydana geliyor.

Kağıthane’de Arsa Aldı

Şirket önümüzdeki dönemde 3 yeni projeyi daha hayata geçirmeyi planlıyor. Projelerden biri Z Ofis'e komşu Kağıthane'de yükselecek ve 150 üniteden oluşan ofisleri içinde barındıracak. Bir diğer proje ise Anadolu yakasında 30 katlı tek kuleden oluşan rezidans olacak.

  • BASINDA BİZ
  • 29.03.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı