TR
MART 2013

DRAGOS FİTNESS CİTY

POSTA / 21.03.2013

Orijinal mimariyle yetinmeyen DAP Yapı, Dragos Royal Towers'ta uzman kadrosuyla hizmet sunacak bir spor ve sağlıklı yaşam merkezi kurdu.

DAP Yapı'nın, yelken görünümüyle anılan Dragos Royal Towers projesi, artık sadece projede yaşayanların değil bölgenin ve hatta şehrin sağlıklı yaşam reçeteleriyle buluşacağı bir me kana ev sahipliği yapıyor. Yılbaşında hizmete giren spor ve sağlık merkezi Dragos Fitrıess City, ayrıcalıklı ortamda spor yapma imkanı sunuyor.

Dragos Fitness City İle Sağlıklı ve Zinde Bir Yaşam

Şehrin yeni spor ve sağlık merkezi Dragos Fitness City, 'kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunma' ile 'güvenilir ortam oluşturma' anlayışıyla yola çıktı. Bireysel ya da ailece spor yapmak isteyenlere temiz, ferah ve her türlü teknik imkanın yer aldığı geniş bir mekân sunan Dragos Fitness City, sporla pek ilgisi olmayanların bile düzenli spor yapma alışkanlığı kazanacağı yeni bir hizmet modelini ortaya koyuyor. Sporla ilgili her türlü sorunun cevabını hemen bulmanızı, kilo/vücut hedeflerinize kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan uzman ve tecrübeli kadrosu boy, kilo, yaş, sağlık durumu., vücut yapısı gibi değişkenlere göre kişiye özel program uyguluyor. Bu özel program, hedeflerinize daha kısa zamanda ve daha kontrollü bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

Dragos Fitness City, uzman kadrosu ve nezih mekanıyla yalnız fitness ve sporda değil, sağlık, beslenme, bakım, güzellik gibi farklı alanlarda da üstün nitelikli hizmetler sunuyor. VIP Çocuk Bölümü, SPA, Pilates, Sauna, Türk Hamamı, Masaj Odası, Beslenme Rehberliği Dragos Fitness City'nin temel hizmetlerden başkaları...

Türkiye’nin İlk Sağlık Restoranı Fitfoods

Türkiye'nin ilk sağlık restoranı Fitfoods, diyet mutfağı ve fitness menüsüyle spor yapanlara ve sağlıklı beslenmek isteyenlere hitap ediyor. Ağır ya da hafif, kişisel programınıza göre yaptığınız egzersiz sonrası almanız gereken kalori ve miktarı, lezzet ve hijyeni üst seviyede bir hizmetle sunuluyor. Fitfoods, şık dekorasyonu ve İngiltere’den gelen Churchill yemek takımlarıyla toplantı ve iş yemeklerinizin vazgeçilmez adresi olmayı hedefliyor.

"Projelerimizi Geliştirirken Sağlıklı Yaşam Alanları Oluşturuyouruz"

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz: " DAP Yapı olarak insanlarımıza yararlı konut ve işyeri üretmeyi görev addettik. Sporun, insan sağlığı üzerindeki olumlu etkilerini düşünerek sağlıklı yaşam alanları oluşturmak istedik. Kullanıcıların fiziksel-zihinsel sağlıklarının istenilen düzeyde olabilmesi için, yaşamlarının büyük bölümünü geçildikleri yapılarda yeterli konfor koşullarının sağlanması gerekir. Aksi durumda çeşitli sağlık sorunları ortaya çıkar. Biz, inşaatlarımızda mühendislik anlamında bunu en iyi şekilde çözüyoruz. Şimdi ilaveten spor ve sağlık merkezlerini de devreye aldık. Dragos Fitness City'nin kısa zamanda şehrin imtiyazlı buluşma noktası haline geleceğine inanıyoruz.

  • BASINDA BİZ
  • 21.03.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı