TR
EKİM 2013

DAP YAPI İ OFİS İÇİN TALEP TOPLUYOR

POSTA / 11.10.2013

DAP Yapı Kağıthane’de, Z Ofis ve Bumerang Ofis Projelerinin yoğun ilgi görmesi üzerine bölgede dönüşüm temasına uygun arsalarda proje geliştirmeyi sürdürüyor. Şirket, Projelerin bitişik parselinde hayat geçireceği İ ofis için ön talep topluyor.

DAP Yapı, 2013'ün son çeyreğinde dört yeni projenin startını vermeye hazırlanıyor. İkisini, Avrupa yakasında Kağıthane'de hayata geçirecek olan şirket, diğer iki proje içinse Asya yakasında Kartal-Maltepe bölgesini seçti.

Kağıthane'de, Z Ofis ve Bumerang Ofis projelerinin rekor sürede alıcı ve yatırımcılarla buluşması üzerine bedava ofis konseptine devam kararı alan DAP Yapı, bölgede dönüşüm temasına uygun arsalarda proje geliştirmeyi sürdürüyor.

Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere kolay ulaşım ve Çağlayan'daki Adalet Sarayı'na yürüyerek gidebilme avantajı işadamlarını ofis projelerine yöneltiyor.

Toplam 3 Milyar

Projelerin lokasyon anlamında mükemmel olduğunun altını çizen Ziya Yılmaz, Kağıthane’nin ofis, Kartal-Maltepe’nin ise karma konsepte konumlandırılacağı bilgisini verdi. Projelerin toplam hacmi ise 3 milyar TL’yi bulacak.

Ulaşım Avantajı

Projelerin bitişik parselinde hayata geçireceği İ Ofis için ön talep topluyor. Kağıthane, DAP Yapı’nın ilk markalı konut ürettiği ilçe olması nedeniyle tanıdığı ve tanındığı bir kimlik arz ediyor. Tünel sayesinde Kağıthane-Taksim arası 5 dakikada alınıyor.

Kalbi Olacak

Gelecekte iş dünyasının kalbi olacak bölge bağlantı yollarının çeşitliliği dolayısıyla kıymetleniyor. Bölge, ulaşım avantajı sayesinde eski müşterilerin yanında yeni alıcıları da kendisine çekiyor.

  • BASINDA BİZ
  • 11.10.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı